30 листопада – 1 грудня 2016 р. в рамках презентаційного туру російськомовного видання книги «Криваві землі…» директор видавництва «Дуліби» 20161201 142000Марина Гримич відвідала Житомир та Бердичів.
Презентації пройшли у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича та на історичному факультеті Житомирського державного університету імені Івана Франка. На заходи завітали бібліотечні працівники, викладачі та студенти.
У Бердичеві презентація проходила в стінах оновленої Бердичівської центральної міської бібліотеки. Захід відбувся за сприяння міського голови м. Бердичева Мазура Василя Костянтиновича. Мешканці міста виявили велику зацікавленість подією. На презентації були присутні відвідувачі різних вікових категорій – від школярів до людей похилого віку.
Традиційно після презентацій охочі змогли отримати книгу у подарунок.
Місцеві засоби масової інформації познайомили широкий загал з перебігом презентацій світового бестселера на Житомирщині.

Об авторе и книге

Предисловие Т.Снайдера к русскоязычному изданию книги "Кровавые земли"

 «Кровавые земли» – это место, где разговаривали (и продолжают разговаривать) на русском языке, и уже по одной лишь этой причине я очень рад русскоязычному изданию. На просторах от Балтийского и до Черного моря, от Берлина и до Москвы люди, разговаривавшие на русском языке, были в числе жертв, очевидцев и исполнителей тех преступлений, которым посвящена эта книга.

Тимоти Снайдер. Краткая научная биография

Тимоти Снайдер – профессор истории Йельского университетa, действительный член академии «Институтa гуманитарных наук». 

О книге Тимоти Снайдера «Кровавые земли: Европа между Гитлером и Сталиным»

Книга профессора Йельского университета (США), блестящего историка и искусного рассказчика Тимоти Снайдера «Кровавые земли: Европа между Гитлером и Сталиным» посвящена