В останній день листопада на нашому факультеті выдбулась презентація російськомовного видання світового бестселера Тімоті Снайдера “Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним"

Другий рік поспіль студенти - випускники (5 курс) та магістри історичного факультету Житомирського державного університету ім. І.Франка мають можливість слухати спецкурс з історії сталінізму під керівництвом проф. Стародубець Г.М. та долучитися до роботи в науково-дослідній лабораторії з вивчення радянського минулого сталінської доби, яка діє на кафедрі всесвітньої історії. В рамках реалізації цих проектів проводиться чимало заходів як наукового так і просвітницько-пізнавального характеру. Власне презентація російськомовного видання світового бестселера Тімоті Снайдера “Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним", яка відбулася в останній день листопада на нашому факультеті, саме таким і є. Студенти і викладачі факультету мали змогу не тільки почути цікаву презентацію цієї книги з уст директорки видавництва “Дуліби”, доктора історичних наук Марії Гримич, але й взяти участь у її обговоренні.

Джерело

 

Об авторе и книге

Предисловие Т.Снайдера к русскоязычному изданию книги "Кровавые земли"

 «Кровавые земли» – это место, где разговаривали (и продолжают разговаривать) на русском языке, и уже по одной лишь этой причине я очень рад русскоязычному изданию. На просторах от Балтийского и до Черного моря, от Берлина и до Москвы люди, разговаривавшие на русском языке, были в числе жертв, очевидцев и исполнителей тех преступлений, которым посвящена эта книга.

Тимоти Снайдер. Краткая научная биография

Тимоти Снайдер – профессор истории Йельского университетa, действительный член академии «Институтa гуманитарных наук». 

О книге Тимоти Снайдера «Кровавые земли: Европа между Гитлером и Сталиным»

Книга профессора Йельского университета (США), блестящего историка и искусного рассказчика Тимоти Снайдера «Кровавые земли: Европа между Гитлером и Сталиным» посвящена