Директор видавництва «Дуліби» Марина Гримич розповідає про бестселер «Криваві землі» у програмі Тема дня на каналі Кіровоград

Книга професора Єльського університету Тімоті Снайдера присвячена трагічним сторінкам в історії Східної Європи: український Голодомор, сталінські масові екзекуції, депортації та вбивства поляків. Під час роботи над книгою в нагоді автору стала 15-річна праця в архівах країн Східної Європи.
Про страшні події у книзі розповідають і їх безпосередні учасники: як жертви, так і виконавці злочинів. Різниця між Гітлером та Сталіним невелика, стверджує автор. У Кропивницький видавці привезли 120 примірників. Їх розподілять між бібліотекою імені Чижевського та педагогічним університетом. До цього видання презентували по всій Україні, особливо на Сході держави. «Криваві землі» отримали 9 перших премій у різних номінаціях, були названі «книгою року» за результатами дванадцяти літературних списків. Книга миттєво стала бестселером, її переклали на 27 мов світу. Вона також доступна і в безкоштовній електронній версії.

Джерело

Привітавшись з четвертим чи п’ятим вчителем та вчительками історії, я зрозумів, чому у залі не вистачило місця всім охочим. Правильно зробили організатори, що покликали на такий захід вчителів історії, адже саме їм потрібно доносити всю правду про ці жахливі роки до майбутніх поколінь українців.

Учора, 8 грудня, у ОНУБ ім. Д. Чижевського презентували російськомовний переклад світового бестселеру Тімоті Снайдера «Криваві землі: Європа між Гітлером і Сталіним».

Книга професора Єльського університету Тімоті Снайдера надзвичайно актуальна як для русифікованого сходу нашої країни, так і для міста Бердичева. Книга «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним» присвячена трагічним сторінкам історії Східної Європи: український Голодомор, сталінські масові екзекуції, депортації та вбивства, навмисне морення голодом, Голокост, етнічні чистки…

Об авторе и книге

Предисловие Т.Снайдера к русскоязычному изданию книги "Кровавые земли"

 «Кровавые земли» – это место, где разговаривали (и продолжают разговаривать) на русском языке, и уже по одной лишь этой причине я очень рад русскоязычному изданию. На просторах от Балтийского и до Черного моря, от Берлина и до Москвы люди, разговаривавшие на русском языке, были в числе жертв, очевидцев и исполнителей тех преступлений, которым посвящена эта книга.

Тимоти Снайдер. Краткая научная биография

Тимоти Снайдер – профессор истории Йельского университетa, действительный член академии «Институтa гуманитарных наук». 

О книге Тимоти Снайдера «Кровавые земли: Европа между Гитлером и Сталиным»

Книга профессора Йельского университета (США), блестящего историка и искусного рассказчика Тимоти Снайдера «Кровавые земли: Европа между Гитлером и Сталиным» посвящена